Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen Je mag geen reacties plaatsen Je mag je berichten niet bewerken Je mag je berichten niet verwijderen Ja mag niet stemmen in polls
Geregistreerd op: 11-10-2011 Berichten: 139 Dieet: EGA Woonplaats: Utrecht
Poesta broodje
Nodig:
1 bruin pistoletje
32,5 gr gehakt
½ kleine rode paprika in blokjes
25 gr ui ringen
paprikapoeder
15 gr geraspte kaas
zout, peper en paprikapoeder
Bereiding:
Kruid het gehakt met zout, peper en paprikapoeder. Bak het rul in een anti kleef pan en voeg de blokjes paprika en de uienringen toe. Bak intussen de pistolet in de oven. Snijdt het pistoletje in de lengte door midden en beleg beide helften met het gehaktmengsel. Strooi er de kaas over en doe de broodjes nog even terug in de oven tot de kaas gesmolten is.
hahaha dat bedoelde ik bij de pittige kip maar deze ga ik ook eens maken. je hebt meerdere lekkere recepten erop staan zag ik al.
goed man.
maak van elke maaltijd een feestje he???
thnx
Geregistreerd op: 11-10-2011 Berichten: 139 Dieet: EGA Woonplaats: Utrecht
an78 schreef:
hallo,
deze lijkt me zoooooo lekker evt aanpassen voor diner en dan met 100 gr rijst heerlijk.
ga het zeker proberen
Graag gedaan, ik ben kookgek en hou van lekker eten. Het is een uitdaging om lekkere recepten zonder vet te bedenken. Succes met je aanpassingen van het gerecht!