Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen Je mag geen reacties plaatsen Je mag je berichten niet bewerken Je mag je berichten niet verwijderen Ja mag niet stemmen in polls
Geregistreerd op: 3-5-2017 Berichten: 2 Dieet: Dr. Cohen Woonplaats: Javea,
ik ben petit.vrauw en 62.ik wil mijn leeftijl veranderen en zodoende mijn streefgewicht van 60kilo behalen.ik ben begonnen met dr.cohen.omdat ik daarbij de beste resultaten heb behaalt.maar geen stanilisatieprogramma had.hoop nu wel te krijgen.zo ben ik weer begonnen heb me op 3mei ingeschreven en vanochtend 3 kilo kwijt.ik hoop dat het zo weer doorgaat.ben de 12april al begonnen met 100.2 kilo hoop op veel suggesties en sprinters en tips.ik sport twee keer per dag 1/2 uurtje.liefs en sucses voor jullie allen.
Geregistreerd op: 31-1-2004 Berichten: 52020 Dieet: Gezonder leven Woonplaats: Amersfoort
Hallo Petit , van harte welkom bij de weegclub.
Fijn dat het inloggen gelukt is hier een beetje info over ons forum , voor vragen kan je op de link onderaan dit bericht klikken en daar je vraag stellen
Je kunt een eetdagboekje starten als je dat leuk vindt, het geeft inzicht in je eetgewoontes en je krijgt vanzelf mede-lijners op bezoek.
De weegclub en dit forum is er voor iedereen die wil afvallen en een gezond gewicht wil behalen en houden. Het maakt niet uit welk dieet je volgt, de weegclub zorgt ervoor dat je niet in je eentje de strijd tegen de kilo's hoeft aan te gaan. Samen staan we sterk en dat is ook hoe de weegclub is ontstaan.
Ter motivatie kun je elke week je gewicht insturen. Ook kun je een ticker aanmaken waarop je kunt zien wat je streefgewicht is en hoe ver je inmiddels gekomen bent.
Hier vind je meer informatie over ons forum.
Als je vragen hebt kun je ze hier stellen, er is altijd wel iemand die je helpt.
Geregistreerd op: 23-8-2013 Berichten: 8373 Dieet: Low Carb/ dr Frank
Ook van mij een hartelijk welkom. Goed dat je dglks beweegt. Lijnen en bewegen gaan samen. 100 kg is echt een barriere he, maar als je daar eenmaal overheen bent ( lager dus) gaat het meestal gestaag door. Succes hoor!