Auteur |
Bericht |
dyfaine Ik blijf hier bij de weegclub

Geregistreerd op: 20-5-2009 Berichten: 39 Dieet: straight away (maaltijdvervanger) Woonplaats: almere
|
|
Goedemorgen Ooievaar,
Dank je voor je berichtje bij mij.
En inderdaad we kunnen het dat is bewezen alleen weer oppakken nu he! Jij gaat lekker zag ik al. Wel knap dat je die dingen tussen door doet kwa eten kh arm. Ik kan dat nu echt niet een plakje kaas is een hele kaas haha
Ik zag dat je aan badminton deed echt leuk heb ik ook jaren gedaan zelfs op hoog nivo dat is heel goed voor de verbranding. Ik heb slijmbeurzen helaas dus gaat nu niet meer.
Nou succes weer deze week hier was er 3,9 af dus begin is goed!
Groetjes_________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: wo 31 okt 2012 12:52 |
|
 |
|
 |
JoJo49 Vaste Weegclubfan


Geregistreerd op: 12-9-2012 Berichten: 201 Dieet: Modifast, daarna gezond eten en bewegen
|
|
Hoi Irene,
Fijn om te lezen dat het nog steeds goed gaat met je. En dat je nu al minder spierpijn hebt na 1,5 uur badminton. Bij mij gaat het ook nog steeds goed. Maar onze echte strijd moet nog gaan komen, als we eenmaal op streefgewicht zijn.
Groetjes,
Jo_________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: do 01 nov 2012 11:06 |
|
 |
jacqjani Vaste Weegclubfan


Geregistreerd op: 20-9-2012 Berichten: 267 Dieet: power slim (eiwitrijk en koolhydraten arm) Woonplaats: Haarlem
|
|
YEAH weer 1,8kg , gaat lekker zo.
Succes allemaal.
Groet Jacq_________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: do 01 nov 2012 12:09 |
|
 |
mvd2011 Mega Weegclubfan


Geregistreerd op: 1-3-2011 Berichten: 531 Dieet: Eiwit-dieet Woonplaats: Leiden
|
|
Veel succes vandaag!  _________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: do 01 nov 2012 13:21 |
|
 |
|
 |
jacqjani Vaste Weegclubfan


Geregistreerd op: 20-9-2012 Berichten: 267 Dieet: power slim (eiwitrijk en koolhydraten arm) Woonplaats: Haarlem
|
|
Hai Ooievaar,
Heb jij een bepaald start- trainingsschema gevolgd met je roeitrainer?
Ik heb zo'n ding gekocht vanmiddag en lijkt me goed om rustig aan op te bouwen maar zie op internet bijna alleen maar schema's voor wedstrijd roeiers en dat is niet de bedoeling. Om de dag roeien lees ik omdat je je spieren ook rust moet geven waardoor ze sterker worden.
Ik meen me te herinneren dat jij een half uur per keer roeit? Hoe vaak in de week?
Fijne zondag en succes weer de komende week.
Groet Jacq_________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: zo 04 nov 2012 1:51 |
|
 |
jacqjani Vaste Weegclubfan


Geregistreerd op: 20-9-2012 Berichten: 267 Dieet: power slim (eiwitrijk en koolhydraten arm) Woonplaats: Haarlem
|
|
Ooievaar schreef: | Het is een Kettler Coach E en ik huur 'm bij Fitness Park. Ik ben heel rustig begonnen met opbouwen, er zit een trainingsschema bij en ik heb ook e.e.a op internet gevonden. Inmiddels roei ik ca 20 minuten per keer, 4 a 5 keer per week. Doel is 25 a 30 minuten en dan om de dag roeien. Daarnaast zitten er ook diverse programma's op dit apparaat, dus in de toekomst wil ik ter afwisseling ook deze gaan roeien. Maar eerst even verder opbouwen... |
Ow ja ik heb je start verhaal gevonden!!
stelde er net weer een vraag over  _________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: zo 04 nov 2012 1:58 |
|
 |
Crebster Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 17-10-2012 Berichten: 4438 Dieet: maaltijdvervangers (Gezond eten) Woonplaats: Brielle
|
|
Goedemorgen Irene,
Succes met wegen vandaag, ben heel benieuwd. Gaat het verder goed met je? En het roeien? Hou vol hoor.
Groetjes van Crebster |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: zo 04 nov 2012 10:40 |
|
 |
|
 |
Ooievaar Vaste Weegclubfan


Geregistreerd op: 18-9-2012 Berichten: 293 Dieet: Slank met eiwit(maaltijdvervanger)
|
|
Hoi Crebster,
Ik weeg elke dag... Weet dat je dat beter niet kunt doen maar toch.. Officiële weegdag is dinsdag, dus dan weten we het resultaat van de afgelopen week.
Het roeien gaat nog steeds prima. Woensdag en vrijdag een programma geroeid van 20 minuten waarbij de weerstand in intervallen wordt verhoogd (start weerstand 5 tot max . Geeft wat uitdaging aan het roeien! Vandaag nog een keer hetzelfde programma en dan volgende week opvoeren naar 25 minuten op dezelfde weerstand. Ik heb het idee dat mijn armen en benen al een stukje strakker zijn, dus volgend jaar zomer een afgetraind lichaam ha ha..
Groetjes, Irene_________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: zo 04 nov 2012 12:09 |
|
 |
mvd2011 Mega Weegclubfan


Geregistreerd op: 1-3-2011 Berichten: 531 Dieet: Eiwit-dieet Woonplaats: Leiden
|
|
Als je je niet laat leiden door kleine schommelingen kun je best elke dag wegen, doe ik ook (behalve als ik te lui ben, haha) Als je maar niet verdrietig wordt als er +0,1 staat ofzo!
Ik bewonder je wel om je doorzettingsvermogen met het roeien hoor! En dat afgetrainde lijf heb je dubbel en dwars verdiend  _________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: zo 04 nov 2012 12:18 |
|
 |
Ooievaar Vaste Weegclubfan


Geregistreerd op: 18-9-2012 Berichten: 293 Dieet: Slank met eiwit(maaltijdvervanger)
|
|
Hoi Mieke, het is wel eens frustrerend als er opeens wat bij zit maar ik kan het wel relativeren hoor. Het is vast spiermassa ( dat geloof ik het liefst, ha ha) of vocht. Ik weet dat als ik me maar aan mijn dieet hou, het uiteindelijk wel naar beneden gaat. Maar soms wil je gewoon dat het wat sneller gaat..
Dank je voor je compliment over mijn doorzettingsvermogen. Nou heb ik dat op alle fronten wel maar tot nu toe niet met sporten.. Dus het doet me goed! Thanks._________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: zo 04 nov 2012 12:35 |
|
 |
|
|