Auteur |
Bericht |
fattofit Vaste Weegclubfan


Geregistreerd op: 19-1-2016 Berichten: 146 Dieet: calorieën tellen
|
|
Ik ben nieuw hier en voorstellen is wel zo netjes. Daarna ga ik snel een beetje uitvogelen hoe dit forum in elkaar zit, ik ben benieuwd!
Ik ben 46 jaar. Bij een lengte van 1.73 weeg ik 110 kilo. Dat gewicht is een record voor mij en toen ik een paar weken geleden ineens (nou ja, ineens, dat gebeurt niet vanzelf, hè) drie kilo omhoog schoot, schrok ik behoorlijk. Ik heb al meerdere lijnpogingen gedaan, maar nu moet er ECHT iets gebeuren.
Ik kan rustig zeggen dat ik behoorlijk veel beweeg. Wandelen, fietsen, sporten met dvd's... ik doe het allemaal. Het probleem zit bij mij bij het eten. Zoals wel meer mensen ben ik een echte emotie-eter. Helaas. Ik moet een manier vinden om dit onder controle te krijgen en ik hoop dat dit met behulp van dit forum een beetje gaat lukken.
Ik heb me ook op gegeven voor de weegdag en ik heb er zin in!  |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: di 19 jan 2016 20:27 |
|
 |
|
 |
morgenrood2 Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 22-7-2012 Berichten: 7382 Dieet: gezond eten Woonplaats: Meppel
|
|
Welkom bij de weegclub. Heel veel succes en ook heel veel plezier. Als je nog geen dagboekje bijhoud, is het misschien een optie. Zo kun je precies bijhouden wat je eet en anderen kunnen je tips geven.
Groetjes Morgenrood2_________________
Zondag = weegdag |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: di 19 jan 2016 22:21 |
|
 |
fattofit Vaste Weegclubfan


Geregistreerd op: 19-1-2016 Berichten: 146 Dieet: calorieën tellen
|
|
Dankjewel! En ik ben absoluut van plan om een dagboekje bij te gaan houden! _________________ Succes!
|
|
Naar boven |
|
Geplaatst: di 19 jan 2016 22:28 |
|
 |
morgenrood2 Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 22-7-2012 Berichten: 7382 Dieet: gezond eten Woonplaats: Meppel
|
|
Heel goed, mij heeft het ook heel goed geholpen. Ook om de draad op te pakken en te weten wat ik allemaal eet. ( Dat wil je niet weten. )_________________
Zondag = weegdag |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: di 19 jan 2016 22:29 |
|
 |
|
 |
Kaatje Weegclubfan voor het leven

Geregistreerd op: 5-6-2008 Berichten: 62916 Dieet: OERgezond
|
|
Hallo fattofit, van harte welkom bij de weegclub.
Goed dat je veel beweegt, het zal je zeker helpen als je een beetje op je inname gaat letten, zeker weten. En misschien heb je iets aan het boek 'Het geheim van slanke mensen ' van Mieke Kosters. Ik vond het echt een eye opener, ik heb het geleend uit de bieb.
Je kunt een eetdagboekje starten als je dat leuk vindt, het geeft inzicht in je eetgewoontes en je krijgt vanzelf mede-lijners op bezoek.
klik hier voor informatie over en dagboekjes in het subforum Gezond eten
Odette, Ellen,
Dini, Karin
De weegclub en dit forum is er voor iedereen die wil afvallen en een gezond gewicht wil behalen en houden. Het maakt niet uit welk dieet je volgt, de weegclub zorgt ervoor dat je niet in je eentje de strijd tegen de kilo's hoeft aan te gaan. Samen staan we sterk en dat is ook hoe de weegclub is ontstaan.
Om je alvast op weg te helpen volgt hier een beknopte info:
Tip: zorg dat in de titel van je dagboek je nickname of het woord 'dagboek' komt te staan, want alleen dan komt de link ernaartoe in je profiel te staan.
Ter motivatie kun je elke week op een zelfgekozen dag je gewicht insturen. Dat mag iedere week op een andere dag zijn, maar niet vaker dan 1x per week. De week start op zondag en eindigt op zaterdag.
Je kunt ook een ticker aanmaken, waarop je begingewicht en streefgewicht vermeld staan en waarop je kunt zien hoe ver je inmiddels gekomen bent. Voor meer informatie over de mogelijkheden klik hier
Ik hoop dat deze extra uitleg je helpt om hier een beetje wegwijs te worden.
En anders gewoon hier even vragen, er is altijd wel iemand die je helpt.
Groetjes en succes
namens het weegclubteam,
Karin. |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: wo 20 jan 2016 0:40 |
|
 |
Flying Missy Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 4-1-2013 Berichten: 40842 Dieet: Dr. Frank/vegetarisch Woonplaats: Almere
|
|
Welkom Fattofit en veel succes met je strijd tegen de kilo's!  |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: wo 20 jan 2016 1:27 |
|
 |
fattofit Vaste Weegclubfan


Geregistreerd op: 19-1-2016 Berichten: 146 Dieet: calorieën tellen
|
|
Kaatje, ik kom dat boek echt overal tegen, dus ik ben er ondertussen heel benieuwd naar. Gaat op mijn leeslijst, dus!
Voor de meeting heb ik me niet opgegeven, hoor. Zo voortvarend ben ik niet
Bedankt Flying Missy
 _________________ Succes!
|
|
Naar boven |
|
Geplaatst: wo 20 jan 2016 10:19 |
|
 |
Kaatje Weegclubfan voor het leven

Geregistreerd op: 5-6-2008 Berichten: 62916 Dieet: OERgezond
|
|
Naar boven |
|
Geplaatst: wo 20 jan 2016 10:31 |
|
 |
|
|