Auteur |
Bericht |
Logano Super Weegclubfan

Geregistreerd op: 15-1-2018 Berichten: 1165 Dieet: Gezonder leven Woonplaats: Noord-Brabant
|
|
@jan70: had je wel redelijk weer met het hardlopen? Hier is het de hele dag grijs en regenachtig geweest, lekker weer om niet naar buiten te moeten haha. Maar flinke afstand gelopen hoor, goed bezig!
Ik heb van het weekend wat spierpijn gehad van de bodypump les, maar dat voelde goed aan. Het weekend alleen te veel gesnoept en gegeten naar mijn zin. Dat licht verteerbare eten zit vol suiker en dus moet ik echt weer afkicken en het ritme met veel vezels en rauwkost weer opbouwen. Nu net deze avond mijn vakantie is begonnen vind ik dat erg moeilijk, net waar ik al bang voor was.
Ook geen zin om te sporten, maar zit nu terwijl ik aan het typen ben met tegenzin op de hometrainer. Ik moest van mezelf toch even aan het sporten van mezelf. Dan maar 45 minuten in plaats van een uurtje, maar dan zal ik er straks blij mee zijn dat ik het gedaan heb.
Morgenochtend naar de fysio, dus dan zit sporten er ook nog even niet in. Misschien donderdagochtend een bodypump les opzetten. Ik hoop het ritme goed op te kunnen pakken nu ik er dik 2,5 week uitgelegen heb._________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: di 22 dec 2020 18:32 |
|
 |
|
 |
kleintje1987 Mega Weegclubfan


Geregistreerd op: 4-5-2018 Berichten: 632 Dieet: Mieke Koster
|
|
Goed Logano dat je toch iets gedaan hebt!
Hier staat ook hometrainer in huis te verstoffen... je hebt me op een idee gebracht , dank!
Hier elke dag nog gewandeld. En paar squats gedaan waar ik al 2 dgn spierpijn van heb
Stap voor stap letterlijk  |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: wo 23 dec 2020 0:49 |
|
 |
Logano Super Weegclubfan

Geregistreerd op: 15-1-2018 Berichten: 1165 Dieet: Gezonder leven Woonplaats: Noord-Brabant
|
|
@kleintje1987: ja inderdaad, achteraf blij dat ik toch nog even iets gedaan heb. Had gelijk een pittig interval programma aangezet zodat ik in die 45 minuten ook echt flink bezig ben geweest.
Ik heb een tijdje terug de hometrainer gekocht, omdat ik geen zin had om naast 2 groepslessen nog eens twee avonden in de week extra door te brengen in de sportschool voor een uurtje op de hometrainer. Dan is thuis zo'n ding hebben staan toch wel gemakkelijk. Ik hoop niet dat ik hem ga laten verstoffen Ik probeer er mijn conditie wat mee op te bouwen. Krachttraining vind ik ontzettend leuk, maar merk dat ik conditioneel niet veel aan kan. Hoop dat de combinatie van kracht en cardio op de hometrainer mij verder gaat helpen.
Dag 2 is meestal de spierpijn op zijn hoogtepunt, daarna zal het alleen maar minder worden. Maar als je niet zo vaak die oefeningen gedaan hebt, dan zul je er misschien nog wat langer plezier van hebben haha.
Momenteel zit ik met een zere bil zo na die fysio. Uiteindelijk wel een nieuwe triggerpoint gevonden, dus hopelijk heeft de dry needling behandeling deze keer meer succes.
Besloten om morgen ochtend eerst lekker wat uit te slapen, en dan gelijk een bodypump les te volgen. En dan is het voor deze week wel weer even genoeg. De kerstdagen lekker genieten, maar vooral intuïtief eten, ik kan het!_________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: wo 23 dec 2020 14:55 |
|
 |
shakena Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 7-2-2012 Berichten: 2197 Dieet: Gezond eten Woonplaats: rijnsburg
|
|
Sorrie even niet online geweest,
Veel oppassen, dingen regelen voor de Zonnebloem,
En alles regelen voor Kerst, schoonvader , schoonzus en zwager komen hier 2 kerst dag brunchen.
S.avonds gaan we grillen bij onze dochter.
Manlief heeft een kerst lunch op het werk gegeven.
Dus veel geregel en ik merk dat,dat niet allemaal meer van zelf gaat ;-(
Ben zo moe, fibro speelt lekker op.
Van de week naar h arts geweest voor de pijn in mn rechterhand.
Helaas atrose, is weinig aan te doen.
Morgen en 1 kerstdag word het als het goed is rustiger.
Wwhhheeelllp ik word oud_________________ If you want it, then you can have it
|
|
Naar boven |
|
Geplaatst: wo 23 dec 2020 17:59 |
|
 |
|
 |
shakena Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 7-2-2012 Berichten: 2197 Dieet: Gezond eten Woonplaats: rijnsburg
|
|
Geniet, inspireert, geef en bewonder dan word 2021 vast heel bijzonder.
Hele fijne dagen. Maak mooie herinneringen._________________ If you want it, then you can have it
|
|
Naar boven |
|
Geplaatst: do 24 dec 2020 12:29 |
|
 |
Logano Super Weegclubfan

Geregistreerd op: 15-1-2018 Berichten: 1165 Dieet: Gezonder leven Woonplaats: Noord-Brabant
|
|
@shakena: Klinkt inderdaad als een drukke tijd, misschien dat het daarom ook niet allemaal vanzelf meer gaat.
----
Vanochtend toch geen bodypumples gevolgd, ik heb eerst heerlijk lang uitgeslapen en had zo'n enorme spierpijn in mijn bil van de dry needling behandeling dat ik het niet aandurfde om bodypump te volgen. Om de spierpijn wat minder te laten worden wilde ik wel een wandeling maken, samen met mijn vriend zo'n 7 km gewandeld en dat voelde ook goed. Toch nog iets aan beweging gedaan en ik voelde me daar veel fijner bij. Nu ook niet zo'n enorme pijn in mijn bil.
Volgende sportsessie zal pas na de kerst worden, maar dat vind ik nu niet zo erg.
Iedereen alvast hele fijne feestdagen gewenst! Al zal het toch wat anders zijn dan anders, hopelijk kan iedereen er toch leuke dagen van maken. En dat ook zonder te veel schuldgevoel als het om het lekkere eten gaat. Deze dagen mogen we gewoon net dat beetje extra en dat lekkers, want na de kerst dan pak je het gewone ritme weer op._________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: do 24 dec 2020 15:54 |
|
 |
jan70 Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 3-5-2012 Berichten: 2014 Dieet: gezond eten Woonplaats: Alkmaar-Zuid
|
|
Naar boven |
|
Geplaatst: za 26 dec 2020 10:52 |
|
 |
|
 |
jan70 Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 3-5-2012 Berichten: 2014 Dieet: gezond eten Woonplaats: Alkmaar-Zuid
|
|
Gisteren met de kk en ouders nog een deel van een klompenpad gelopen, was weer erg mooi en opvallend veel vogels!_________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: za 26 dec 2020 11:10 |
|
 |
tgjm Super Weegclubfan


Geregistreerd op: 29-10-2010 Berichten: 1066 Dieet: Gezond eten en bewegen Woonplaats: Lisse
|
|
jan70 schreef: | Gisteren met de kk en ouders nog een deel van een klompenpad gelopen, was weer erg mooi en opvallend veel vogels! |
Intrigerend ...
Kalende kat?
Klierende kids?
Kakelende kippen?
Kloeke koe?
.......
Alhier alleen maar weer wat te veel gegeten gisteren. Maar was wel weer heel gezellig met zwager en schoonzus.
Vandaag rustig aan en niets forceren ...._________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: za 26 dec 2020 11:46 |
|
 |
WitteTijger Ik wil afvallen bij de weegclub


Geregistreerd op: 26-12-2020 Berichten: 11 Dieet: EGA
|
|
Ik heb me vandaag aangemeld op de weegclub......wil me graag bij jullie aansluiten om meer te bewegen. Ik heb af en toe wat motivatie nodig om ook echt Naar buiten te gaan ( het slechter weer is bijvoorbeeld)
|
|
Naar boven |
|
Geplaatst: za 26 dec 2020 21:42 |
|
 |
|
|