Auteur |
Bericht |
shakena Super Weegclubfan


Geregistreerd op: 7-2-2012 Berichten: 1969 Dieet: Gezond eten Woonplaats: rijnsburg
|
|
Pff dit weekend gaat het hier niet zo lekker.
Heb erg last van mn fybro.
Pfff nou ja een rustig weekendje is ook lekker. Het gaat wel weer over.
Fijne zondag allemaal_________________ If you want it, then you can have it
|
|
Naar boven |
|
Geplaatst: zo 22 nov 2020 10:37 |
|
 |
|
 |
Sasa Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 2-5-2011 Berichten: 2186 Dieet: gezond eten
|
|
shakena schreef: | Pff dit weekend gaat het hier niet zo lekker.
Heb erg last van mn fybro.
Pfff nou ja een rustig weekendje is ook lekker. Het gaat wel weer over.
Fijne zondag allemaal |
Wat voor problemen ondervind jij dan?_________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: zo 22 nov 2020 23:16 |
|
 |
kellydragongirl Vaste Weegclubfan


Geregistreerd op: 18-5-2017 Berichten: 212 Dieet: E.G.A Woonplaats: Haastrecht
|
|
Goedemorgen,
Ik heb gisteren 1,5 uur gewandeld door het Goudse Hout en ik woog vanmorgen 121.1 kg.
Vanavond wegen bij EGA. Ik hoop op een minnetje daar ten opzichte van vorige week maandagavond.
Een fijne werkweek iedereen en succes met gezond koken.
Groetjes,
Kelly_________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: ma 23 nov 2020 9:27 |
|
 |
Logano Super Weegclubfan

Geregistreerd op: 15-1-2018 Berichten: 1087 Dieet: Gezonder leven Woonplaats: Noord-Brabant
|
|
Leuk om te lezen dat we allemaal weer lekker actief zijn bezig geweest.
Zelf heb ik een aantal dagen vrij gehad, heerlijk een korte vakantie zo tussendoor samen met mijn vriend. Heb dan ook even niet te veel nagedacht over afvallen en bewegen. Dat was eigenlijk ook wel eens heel erg fijn om daar niet zo mee bezig te zijn in je koppie de hele dag.
We hebben heerlijke dagen vrij gehad en ondanks alle omstandigheden toch leuke dingen kunnen doen. Afgelopen vrijdag een wandeling gemaakt in de duinen, heerlijk met dat zonnetje! En in de avond wilde ik graag weer de bodypump les volgen nu dat weer mag. Had vooral spierpijn in m'n armen, die waren wat achteruit gegaan zo na 2 weken. Zaterdagochtend ging mijn vriend weer mountainbiken, en dus ik ook een korte sessie op de hometrainer dan maar. Uiteindelijk toch nog wel wat beweging gehad die afgelopen dagen waar ik tevreden over kan zijn.
De weegschaal laat ik even wat het is, ik moet mezelf gaan aanleren om er niet te vaak op te gaan staan en daar niet zo op te focussen. Ik merkte dat mijn riem weer een gaatje strakker kan (alleen in de ochtend ) En eigenlijk is dat veel beter resultaat dan een cijfertje minder, aangezien dat niet zo veel zegt.
Voor deze week weer twee sportlessen gepland, verder wil ik 2x fietsen op de hometrainer. Dat wordt waarschijnlijk woensdagavond en zaterdagochtend.
Donderdag een dry needling sessie voor mijn bilspier blessure. Ben erg benieuwd, heb zoiets nog nooit gehad. Hopende dat het mij weer een stapje verder helpt tegen de pijn.
Succes weer iedereen deze week!_________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: ma 23 nov 2020 9:46 |
|
 |
|
 |
shakena Super Weegclubfan


Geregistreerd op: 7-2-2012 Berichten: 1969 Dieet: Gezond eten Woonplaats: rijnsburg
|
|
Sasa schreef: | shakena schreef: | Pff dit weekend gaat het hier niet zo lekker.
Heb erg last van mn fybro.
Pfff nou ja een rustig weekendje is ook lekker. Het gaat wel weer over.
Fijne zondag allemaal |
Wat voor problemen ondervind jij dan? |
Hoi Sasa,
Pijn in m.n gehele lichaam, hoofd werkt niet mee , erg moe , heupen willen niet.
Scharnier hand en pols
werkt op dit moment niet samen en lichaam is stijf._________________ If you want it, then you can have it
|
|
Naar boven |
|
Geplaatst: ma 23 nov 2020 17:29 |
|
 |
Sasa Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 2-5-2011 Berichten: 2186 Dieet: gezond eten
|
|
O, dat is niet zo best, Shakena! Ik hoop dat het inmiddels weer beter gaat! Sterkte!_________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: di 24 nov 2020 12:29 |
|
 |
Logano Super Weegclubfan

Geregistreerd op: 15-1-2018 Berichten: 1087 Dieet: Gezonder leven Woonplaats: Noord-Brabant
|
|
@shakena: Hopelijk gaat het inderdaad weer wat beter met je.
----
Gisteren na het eten nog een wandeling gemaakt in de buurt, niet ontzettend lang. Maar wilde toch even een frisse neus halen, dus zo'n 1,5 km gewandeld denk ik.
Gisterenavond de eetswitch gids van de lazyfitgirl methode gelezen. Daarin wordt veel over voedingsstoffen uitgelegd en welke producten je met een gezondere variant kunt vervangen. Veel producten heb ik al vervangen en probeer de laatste tijd ook steeds meer te zoeken naar alternatieven. Na het lezen van de gids heb ik zoveel meer kennis op gedaan en weet ik nu beter hoe ik etiketten van producten moet lezen. Ik had al wel een beetje idee, maar met deze extra informatie is het een stuk duidelijker en gemakkelijker om ze te begrijpen. Misschien kennen jullie deze methode al, maar anders kan ik aanraden om het eens te lezen.
Het heeft me weer motivatie gegeven om nog beter naar mijn voeding te gaan kijken en om daar weer een klein stapje verder in te gaan. De tweede gids over mindset wil ik ook nog lezen, ik hoop dat ik daar ook veel baat bij ga hebben. Want ik ben lang niet altijd trots op mezelf van wat ik al bereikt heb, wat ik eigenlijk soms wel moet zijn._________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: di 24 nov 2020 15:17 |
|
 |
|
 |
Lady Blue Vaste Weegclubfan


Geregistreerd op: 13-8-2019 Berichten: 111 Dieet: Gezond eten
|
|
Gister de week meteen goed begonnen met in de avond een circuit training van een uur en vandaag heerlijke spierpijn.
Woensdag middag staat er een hardloop training in de planning.
Logano>eetswitch gids van de lazyfitgirl methode gelezen.
Ga ik ook eens lezen, leuke tip!!
|
|
Naar boven |
|
Geplaatst: di 24 nov 2020 16:27 |
|
 |
jan70 Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 3-5-2012 Berichten: 2005 Dieet: gezond eten Woonplaats: Alkmaar-Zuid
|
|
Goedemiddag,
Vanmorgen nog 11 km door de duinen en over het strand hard gelopen, waarvan 5 km. over het strand.
Was prachtig hardloopweer !
A.s. vrijdag weer een polderloop!_________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: di 24 nov 2020 18:05 |
|
 |
Logano Super Weegclubfan

Geregistreerd op: 15-1-2018 Berichten: 1087 Dieet: Gezonder leven Woonplaats: Noord-Brabant
|
|
@lady blue: weer lekker actief bezig geweest zo te lezen, toppie! Ben benieuwd wat jij van die gids vind, of er voor jou nog vernieuwende dingen in stonden.
@ Jan70: Klinkt als een heerlijke wandeling! Behoorlijke afstand ook zo lekker door de duinen en op het strand._________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: wo 25 nov 2020 9:26 |
|
 |
|
|