Auteur |
Bericht |
kiloknaller44 Ik wil afvallen bij de weegclub

Geregistreerd op: 16-11-2015 Berichten: 1 Dieet: sonja bakker Woonplaats: STADSKANAAL
|
|
Hallo, weet niet of ik het juiste stukje nu zit in te vullen, want ik wil me even voorstellen. net vandaag aangemeld. Ik heb weinig discipline en kan wel wat steun gebruiken dus... 18 kilo er af is mijn streven... Stel dat ik 18 kilo suiker bv minder hoef mee te zeulen.. wat zal dat lichter voelen! Ik hoop dat ik veel aan de weegclub zal hebben. |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: ma 16 nov 2015 12:56 |
|
 |
|
 |
love- to-cook Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 10-4-2014 Berichten: 11686 Dieet: Gezond eten
|
|
Hallo kiloknaller44, van harte welkom bij de weegclub.
Doe het in stapjes van bv. 5 kg, dan ben je eerder bij een mijlpaal en het voorkomt teleurstellingen. Beloon jezelf dan. Dat stimuleert je om door te zetten en vol te houden. Wij steunen je allemaal, daarop kun jij rekenen.
Je kunt een eetdagboekje starten als je dat leuk vindt, het geeft inzicht in je eetgewoontes en je krijgt vanzelf mede-lijners op bezoek.
klik hier voor informatie over en dagboekjes in het subforum Sonja Bakker
Odette, Ellen,
Dini, Karin
De weegclub en dit forum is er voor iedereen die wil afvallen en een gezond gewicht wil behalen en houden. Het maakt niet uit welk dieet je volgt, de weegclub zorgt ervoor dat je niet in je eentje de strijd tegen de kilo's hoeft aan te gaan. Samen staan we sterk en dat is ook hoe de weegclub is ontstaan.
Om je alvast op weg te helpen volgt hier een beknopte info:
Tip: zorg dat in de titel van je dagboek je nickname of het woord 'dagboek' komt te staan, want alleen dan komt de link ernaartoe in je profiel te staan.
Ter motivatie kun je elke week op een zelfgekozen dag je gewicht insturen. Dat mag iedere week op een andere dag zijn, maar niet vaker dan 1x per week. De week start op zondag en eindigt op zaterdag.
Je kunt ook een ticker aanmaken, waarop je begingewicht en streefgewicht vermeld staan en waarop je kunt zien hoe ver je inmiddels gekomen bent. Voor meer informatie over de mogelijkheden klik hier
Ik hoop dat deze extra uitleg je helpt om hier een beetje wegwijs te worden.
En anders gewoon hier even vragen, er is altijd wel iemand die je helpt.
Groetjes en succes
namens het weegclubteam,
Sylvia
|
|
Naar boven |
|
Geplaatst: ma 16 nov 2015 15:16 |
|
 |
Flying Missy Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 4-1-2013 Berichten: 40842 Dieet: Dr. Frank/vegetarisch Woonplaats: Almere
|
|
Welkom Kiloknaller en ik wens je alvast veel plezier en succes hier!  |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: ma 16 nov 2015 19:24 |
|
 |
|
|