Corina Ik wil afvallen bij de weegclub


Geregistreerd op: 14-2-2008 Berichten: 3 Dieet: ATKINS Woonplaats: tilburg
|
|
Je kan zelf kiezen hoeveel points je wilt gebruiken.
Een portie kabeljauw van 120 gr. is 2 points maar voor zalm reken je 5 points.
Leg de vis in bakpapier en leg er lekker veel verse italiaanse kruiden op. Inpakken en een minuutje of 15-20 in de oven leggen op 180 graden.
Kook een portie aardappelen gaar en stamp ze fijn (1 point) , kruid met peper en zout (en als je wat basilicum hebt is dit ook heel lekker erbij) . Schep de rucola erdoor en wat gesneden cherry tomaatjes (0 points) . Door het vocht van de tomaatjes is je stamppot smeuïg genoeg.
Haal de vis uit de oven en leg deze op je stamppot (met het kookvocht). Heerlijke warme maaltijd met weinig punten. Natuurlijk kun je het aantal punten zoveel uitbreiden als je wilt door wat light room door je aardappelen te doen, of een vettere vissoort te kiezen of er een lekker glaasje rood bij te drinken. Smakelijk !_________________ |
|