Auteur |
Bericht |
Elisabeth01 Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 2-1-2015 Berichten: 4076 Dieet: Vegan
|
|
JPee schreef: | Heb het boek niet maar heb al veel geleerd van jullie en vorige sprintjes. Heb ook altijd mijn motivatie kaartje onder handbereik liggen.
Ook weer fijn een kg eraf deze week. |
Heel goed en nu gewoon doorgaan, blijven wegen, op hef forum blijven en oefenen. Dan gaat het je echt een x lukken om het eraf te houden._________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: ma 06 jul 2020 10:24 |
|
 |
|
 |
marina132 Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 5-2-2011 Berichten: 4739 Dieet: Gezond eten
|
|
Naar boven |
|
Geplaatst: ma 06 jul 2020 22:07 |
|
 |
Elisabeth01 Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 2-1-2015 Berichten: 4076 Dieet: Vegan
|
|
Vandaag
Voordeel motivatiekaarten lezen
Langzaam, aandachtig, zittend eten
Jezelf een compliment geven voor gedrag dat doelondersteunend is
Inplannen van activiteiten die jouw nieuwe leefstijl ondersteund
Dag 9
Kies een bewegingsplan!
Spontane lichaamsbeweging
In allerlei situaties de kans grijpen om te bewegen bv de trap nemen, de fiets pakken, bushalte eerder uitstappen, huishoudelijke taken, lopend boodschapjes doen, enz.
Geplande lichaamsbeweging
Op vaste tijden iets gaan doen, kies dan wel wat je leuk vind en het liefst samen met iemand zodat je ook echt gaat.
Wat we vaak voorgehouden krijgen is dat we enorme prestaties neer moeten zetten op een sportschool. Dat we ons enorm in het zweet moeten werken. Maar juist onderzoek laat zien dat de calorieën die je daar mee afvalt zwaar overschat worden, sterker nog je wordt hongerig, denkt dat het kan, en eet er meer bij!
Zelf sport ik niet maar beweeg wel. Ik denk simpel, heb zo n heel eenvoudig stappentellertje en loop iig elke dag 10.000 stapjes.
Ben dus goed geworden in spontaan bewegen om aan die stapjes te komen._________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: di 07 jul 2020 7:17 |
|
 |
B25 Mega Weegclubfan

Geregistreerd op: 14-8-2019 Berichten: 814 Dieet: Gezond eten Woonplaats: Noord Holland
|
|
Ik loop in principe overal heen maar haal nog geen 10000 stappen. En 1 keer in de week ga ik een half uurtje float fit doen in het water. Maar dat is ook meer een beetje om te kijken of ik net iedere strakker in m'n vel kan komen. Denk dat het niet genoeg is hoor, een keer per week, maar dat merk ik dan nog wel_________________ Het gaat lukken!
|
|
Naar boven |
|
Geplaatst: di 07 jul 2020 8:45 |
|
 |
|
 |
marina132 Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 5-2-2011 Berichten: 4739 Dieet: Gezond eten
|
|
Naar boven |
|
Geplaatst: di 07 jul 2020 10:46 |
|
 |
marina132 Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 5-2-2011 Berichten: 4739 Dieet: Gezond eten
|
|
Naar boven |
|
Geplaatst: di 07 jul 2020 10:51 |
|
 |
Elisabeth01 Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 2-1-2015 Berichten: 4076 Dieet: Vegan
|
|
marina132 schreef: | Ik kwam net dit plaatje tegen op Facebook...
 |
Hahaha, ja het blijft bijzonder dat er steeds meer geld omgaat in de zorg aan obesitas gerelateerde kwalen terwijl datgene dat het in stand houdt heel goedkoop overal te verkrijgen is.
Alhoewel we wel genuanceerd moeten blijven kijken he.
Eet je alleen 1 zak chips op een dag, dan val je keurig af,,slechts 900kcal. Nieuw dieet, het chips dieet, niet fijn voor aderen en bloeddruk.
Daarin tegen, als je heel gezond eet maar van alles teveel zul je ook gewoon te zwaar worden.
Afvallen, op gewicht blijven, is een alles omvattend leefstijl.
Hoe kijk je tegen eten aan, hoe ben je het gewend, blijf je mee doen aan gewoontes, wat zijn de valkuilen, wat is het je waard, hoe kun je je zinnen verzetten, wat is een gezond leefpatroon, wat pas bij je, enz, enz.
Kortom ook in een dikmakende maatschappij zullen we moeten leren ons staande te houden, dus we blijven elke dag oefenen!!_________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: di 07 jul 2020 12:13 |
|
 |
|
 |
Elisabeth01 Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 2-1-2015 Berichten: 4076 Dieet: Vegan
|
|
@Marina
Het weerstaan van eten heeft alles te maken met de keuze die je gemaakt hebt in je hoofd . Je gaat bij het zien van iets lekkers niet de discussie aan of je het wel of niet zal doen, je doet het gewoon niet!
Zelf heb ik de ethische keuze gemaakt niet mee te doen aan dierenleed, dus ook geen enkel conflict in de bovenkamer, zit er iets in van dierlijke afkomst dan niet!
Het heeft dus echt met keuze te maken, vooral niet met jezelf in discussie gaan.
Dat mag je weer doen als je goed op gewicht ben en dat doe ik als ik een lekker stuk Vegan appeltaart voorgeschoteld krijg hahaha_________________ |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: di 07 jul 2020 12:29 |
|
 |
marina132 Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 5-2-2011 Berichten: 4739 Dieet: Gezond eten
|
|
Naar boven |
|
Geplaatst: di 07 jul 2020 13:45 |
|
 |
Crebster Weegclubfan voor het leven


Geregistreerd op: 17-10-2012 Berichten: 3554 Dieet: maaltijdvervangers (Gezond eten) Woonplaats: Brielle
|
|
Hallo allemaal,
Hou op over de regenbuien. Gister gaan fietsen, want ik dacht:'Dat red ik wel'...nou Nee hoor...Zeikie en zeikie nat, net voordat ik thuis was. Ha ha ha..ik vind het stiekem heerlijk, want dan weet je dat je leeft met die druppels tegen je gezicht en je neus tegen de wind in. Maar ooohhhh wat een bui
Zoals jullie misschien nu wel weten ben ik een super slechte eter, maar ik heb mijn man laten verbazen hoe lekker ik o.a. sla kan maken. Heb zo zitten smullen en...heel langzaam gegeten. Moest wel, want ik had zoveel dingen in die sla zitten (voor mij doen zeker!), moest wel kauwen. Heerlijk en...gezond, zelfs met een klein beetje olijfolie erin etc.
Het gaat nog eens wat worden met mij in de keuken.
Allemaal de groetjes en hou vol!
Groetjes van Crebster.
 |
|
Naar boven |
|
Geplaatst: di 07 jul 2020 16:49 |
|
 |
|
|